http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si ta bejme te Punoj me SHpejt Mozilla Fire Fox - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
We, 12-August-20, 9:41 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si ta bejme te Punoj me SHpejt Mozilla Fire Fox - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si ta bejme te Punoj me SHpejt Mozilla Fire Fox
Si ta bejme te Punoj me SHpejt Mozilla Fire Fox
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 0:58 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si ta bejme te Punoj me SHpejt Mozilla Fire Fox

Nese perdoreni Web Browserin Mozilla Firefox dhe deshironi qe ai te hapet me shpejte:
Pasi te keni klikuar mbi shortcut vetempercilleni hapat ne vazhdim:
1- Klikoni me tastin e djathte te mausit mbi shortcut-in e Firefox-it
2- Zjgjidheni Propertise
3- Pasi te hapet shkoni tek fusha target
4- dhe shtoni " /Prefetch:1" (ne fund te tekstit, pa e fshire taxtin praprak.
5- Teksti do te dukej keshtu C:\Program Files\Mozilla Firezox\firefox.exe" /Prefetch:1
6- Klikoni "Apply"
7- Klikoni "OK"
Dhe do te vreni ndryshimet menjeher.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si ta bejme te Punoj me SHpejt Mozilla Fire Fox
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020