http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si Me Konfirmuar WesternUnion Online - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
We, 12-August-20, 9:22 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si Me Konfirmuar WesternUnion Online - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si Me Konfirmuar WesternUnion Online
Si Me Konfirmuar WesternUnion Online
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 0:59 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si Me Konfirmuar WesternUnion Online

Gjuha/Lanuage: Albanian/Shqip
Kritika: Nuk Pranoj Asnje Kritik Reth Kesaj Teme Kete Tutotrial/M?sim e Kam
Shkruajtur Vet?m Si Veprim Drejtues T? Jet?s Time Gjat K?tyre Viteve
Temat e Mija Bazojn N? Ngjarjet e V?rteta Kur Reth Kesaj Teme "Cash/Hack"
M?simet e Mija/Tona Jan M?sime Vet T? Permbajtura Pra Nuk Bazojn N? Kopjim
T? Ndojn? Tutorial/M?simit Tjet?r.

Se Pari Ju Nevoitet Nje CreditCard Fresh Spammed Pa Prekuar
Dhe Te Jete Verified By Visa Me Passin Tuaj.

Per Me Shiku Se a Eshte Verified By Visa CC ja
www.verifiedbyvisa.com Ketu e Beni Check
Nese Po Ateher Shenoni Te Dhenat Regjistroheni Me CC e Spamuar
Vazhdojme.

Pastaj Shkoni Ne www.westernunion.com Regjistroheni Nje Akont Me Ate CC
Te Spamuar me Email qe i perngjan Emrit Mbiemrit te CC s Mire Pastaj Hyni
Ne Bank Enroll The CC s Kshyreni Ne CreditCard Sa Para Ka Nese ka Mbi 1000$
Dergoni Ne Wu 840€ Maximum 999$ Pra Dergoni Mbi Nje Emer Ne Kosove Apo Diku
Ku Keni Leter Identifikimi Ose Pasosh Fallco Pasi Te Dergoni Ju Nevoitet
Me Kerkuar WesternUnion Ne Tel Mir Shkoni Ketu www.spooftel.com
Krijoni Nje Akont Pasi Te Krijoni e Mbushni Me Cash $$$ Pastaj Menyra
Shfrytezimi i Spooftel Mund Te Beni Numrin e Thirsit Si Te Doni
e Beni Numrin Njejt Si Ne CC Mir Po Spooftel e ka Blloku Numrin e Telit Te
WesternUnion Pra e Merni Nje Tel Te Vjedhur Ne KS Ose Nnje Mobill Qe
Kartela e Telit te jet mbi emer te tjeter kujna pra mos me te nxan a
E beni ne Tel Redirect= Tek Numri i WesternUnionit Thirni Me Spooftel
Ne At Numer te Telit Tuaj Teli Redirekton Thirjen Drejt ne WesternUnion Pra Si Gateway
Proxy Hesapi Pasi Te Thirni Ju Kerkohet MTCN Numri qe Keni Pranuar Pra Nga USA Nis Me
Numrin 9. Gjithsej Jan 10 Numra Shifror Pra Shenoni i Kerkon Automati Pastaj Duhet
Te Bisedoni Live Nese Dini English Do tju Vet Emrin Mbiemrin do te thoni ate te cc s
DOB Daten e Lindjes Rugen Pra Gjithcka Dhe Rini Serioz Pasi Te Bisedoni Thot Keni Durim
5 Minuta Prisni Pak Pastaj Veq Thank You u Kry Konfirmuar Nesra Shkoni Me Pasoshin Fallco
Cash $$$ Ne Dor. Mos Gaboni Perher Me Te Njejtin Emer Me Dergu Ksyr Analizoni Mir
Terenin Dhe Shikoni Systemin Me Te Fort Kur Te Hyni Ne WU Me Kapuq Pra Ruajtje Nga Kamerat
Etc Rezik Por Cash Me Minuta Nuk ke Askund Aq Shpejt Une e Publikova Kete Siq qe kam Me
Publikuar Edhe Shum Gjera Tjera Vetem Per ju Nga CrAcKeR-NiNi CN-Security Crew!

Mos Harroni Kjo Eshte Testuar Dhe Kam Pasur Suksess Mbi
18 Her Por E Kam Ndaluar Sepse Koh Te Fundit Eshte Shum Rezik.

Verejtje: Keto Jan Shpjegime Teste Perdorimi Sipas Rezikut Tuaj ISP Apo Kjo Faqe NUk
Pergjegjet Per Asgje Reth Ksaj Teme Apo Perdorimit


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si Me Konfirmuar WesternUnion Online
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020