http://www.bysantral.com/hacked.jpg Krijimi i ikones per Suspend te kompjuterit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 6:12 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Krijimi i ikones per Suspend te kompjuterit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Krijimi i ikones per Suspend te kompjuterit
Krijimi i ikones per Suspend te kompjuterit
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 1:01 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Krijimi i ikones per Suspend te kompjuterit

Nese deshironi te krijoni nje ikone per te suspenduar kompjuterin tuaj ateher veproni keshtu:
Kliko me te djathten e mausit mbi Desktop
New / Shortcut
shkruje rundll32.exe PowrProf.dll, SetSuspendState
Jepja nje emer qfaredo Tani kur te klikoni mbi ate ikone kompjuteri i juaj do te fiket dhe suspendohet.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Krijimi i ikones per Suspend te kompjuterit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020