http://www.bysantral.com/hacked.jpg Vendosja e Capslock, Nunlock, Scroll Lock ne start - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 16-May-21, 0:23 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Vendosja e Capslock, Nunlock, Scroll Lock ne start - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Vendosja e Capslock, Nunlock, Scroll Lock ne start
Vendosja e Capslock, Nunlock, Scroll Lock ne start
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 1:05 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Vendosja e Capslock, Nunlock, Scroll Lock ne start

Nese deshironi qe ndonjera nga keto funksione te jete e aktivizuar njekohesisht me startimin e kompjuterit veproni keshtu:
Starto Regedid (Start-->Run-->Regedit)
shko ne HKEY_CUR-RENT_USER \ Control Panel \ Key Board hape InitialKeyboardIndicators Nderroje valuten ne ndonjeren nga numra e meposhtem:
0 - All keys off
1 - Caps Lock on
2 - Num Lock on
3 - Scroll Lock on

per multi keys, dhe funksionet e tyre

4 - Caps Lock and Num Lock on
5 - Caps Lock and Scroll Lock on
6 - Num Lock and Scroll Lock on
7 - Caps Lock, Nun Lock and Scroll Lock on
Dil njeher ne logoff dhe kthehu serish


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Vendosja e Capslock, Nunlock, Scroll Lock ne start
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021