http://www.bysantral.com/hacked.jpg Bonja LOCK PC-s tonde me nje Klikim - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:42 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Bonja LOCK PC-s tonde me nje Klikim - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Bonja LOCK PC-s tonde me nje Klikim
Bonja LOCK PC-s tonde me nje Klikim
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 1:06 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Bonja LOCK PC-s tonde me nje Klikim

Ok ky osht ni trick qe ju mundson qe ta boni LOCK PC-n pa ja bere LogOff ... Kjo vlen nqs e keni PC tuaj me Password ...

1. Kliko me te djathten e mausit dikun ne Desktop

2. Shko te opcioni New

3. Zgjedh Shortcut

4. Ne Dritaren e Dialogut shkruaj kete

rundll32 user32.dll,LockWorkStation

5. Kliko Next

6. Tani Emertoje si te duash !

7. Kliko Finish

Tani shko ne desktop dhe kliko mbi at qe ke krijuar dhe do te kesh rezulltatin !


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Bonja LOCK PC-s tonde me nje Klikim
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020