http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si T? Shkarkoni nga Rapidshare - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 10:55 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si T? Shkarkoni nga Rapidshare - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si T? Shkarkoni nga Rapidshare
Si T? Shkarkoni nga Rapidshare
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 1:09 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si T? Shkarkoni nga Rapidshare

Si T? Shkarkoni nga Rapidshare

1.- Duhet te shkruani adresen e linkut te browseri juaj (internet explorer ose firefox)

2.- Do te hapet nje faqe si kjo te figura. Shkoni ne fund te faqes dhe klikoni atje ku shkruhet free.

.

3.- Pasi te keni klikuar te "Free", do tju hapet nje faqe tjeter ne te cilet shkruhet se duhet te prisni per nje kohe (zakonisht me pak se 1 minute). Pasi te kete mbaruar koha do tju dale nje kod (qe mund te jete me shifra edhe numra bashke) prej 4 karakteresh. Kete kod duhet ta shkruani te kutia qe eshte bosh. Me pas klikoni download.

shebulli yn
.


Kta mbi 99% e din po e pash te nevojshe ta postoj per ata qe se din


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si T? Shkarkoni nga Rapidshare
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021