http://www.bysantral.com/hacked.jpg Sony plason në treg video-konzolë të re - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:44 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Sony plason në treg video-konzolë të re - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Sony plason në treg video-konzolë të re
Sony plason në treg video-konzolë të re
Artoni_17Date: We, 27-August-08, 6:51 PM | Message # 1
Antar
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
Sony plason në treg video-konzolë të re

Kompania japoneze, Sony Computer Entertainment gjatë muajit tetor do të plasojë në tregjet e Amerikës, Azisë dhe të Evropës një model të ri, të avancuar, të video-konzolës Play Station Portable (PSP).Që prej muajit dhjetor 2004, kur PSP për herë të parë është paraqitur në treg, në mbarë botën veçmë janë shitur 41 milionë njësi të kësaj video-konzole të popullarizuar, në të cilën ka mundësi që, përveç lojërave, të dëgjohet muzikë dhe të shikohen filma.

Risia e kompanisë Sony "PSP-3000" – edhe pse me dizajn dhe funksione të pandryshuara, ka rezolucion dukshëm më të madh të ekranit dhe mikrofon të instaluar


Kaloni Mir ne mitrovica hskers grup
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Sony plason në treg video-konzolë të re
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020