http://www.bysantral.com/hacked.jpg Kënaqësi e re e lojërave me celular - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Fr, 14-August-20, 0:03 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Kënaqësi e re e lojërave me celular - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Kënaqësi e re e lojërave me celular
Kënaqësi e re e lojërave me celular
Artoni_17Date: We, 27-August-08, 6:54 PM | Message # 1
Antar
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline

Nganjëherë loja në celular nuk është edhe aq interesante. Është vështirë ta kontrollosh lojën duke përdorë tastierën e celularit. Prandaj këtu është Zeemote, joystick-u i parë për telefonat celularë.

Zeemote në celular lidhet me anë të Bluetooth. Është intuitiv për përdorim, mu sikur Wiimote, dhe u mundëson precizitet të madh gjatë lojës.

Pajisja tani për tani mund të blihet vetëm në Holandë, mirëpo Nokia do të ndryshojë këtë fakt.

Në fakt kompania ka vendosur të shtoj joystick-un Zeemote në pajisjet standardet shtesë për telefonat e saj celularë. Zeemote do të jetë kompatibil me lojërat si dhe me të gjitha aplikacionet tjera në telefon, përfshirë edhe playerët për muzikë dhe shfletuesit për ueb.
__________________


Kaloni Mir ne mitrovica hskers grup
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Kënaqësi e re e lojërave me celular
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020