http://www.bysantral.com/hacked.jpg Celulari i cili do të ‘varros’ kamerën - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:29 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Celulari i cili do të ‘varros’ kamerën - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Celulari i cili do të ‘varros’ kamerën
Celulari i cili do të ‘varros’ kamerën
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 1:46 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline

Javën e ardhshme nga prodhuesi Samung na vjen celulari i cili do të mund të paralajmëronte fundin e epokës së fotoaparateve digjitale. Samsung i8510 është celulari i parë me kamerë prej 8 megapikselash, derisa kualiteti i tij mund të matet me kualitetin e fotografisë të cilitdo fotoaparati digjital.

Prodhuesi vlerëson se ky telefon dhe të ngjashmit me të nga kompanitë tjera konkurrente do të mund të përjashtonin nga loja kamerat digjitale.

Problemi i vetëm që mbetet është ai i madhësisë dhe thjesht fizikisht nuk mund të vendosen objektivat e mëdhenj dhe kjo është pika ku kamera tradicionale/fotoaparati gjithmonë do të jetë në përparësi.

Derisa ky produkt përgatitet për dalje në treg, në Sony Ericsson veçmë po përgatiten për versionin e vet të njëjtit, merr vesh Daily Mail.

Në Samsung i8510 do të gjeni HSDPA, GPS, WiFi, FM radio, madje edhe 16 GB hapësirë për mbushje, që mund të shtohet edhe më tej me anë mikro kartelave.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Celulari i cili do të ‘varros’ kamerën
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020