http://www.bysantral.com/hacked.jpg Silverstone Nightjar SST-ST45NF - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 10:31 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Silverstone Nightjar SST-ST45NF - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Silverstone Nightjar SST-ST45NF
Silverstone Nightjar SST-ST45NF
buli_17Date: We, 03-September-08, 11:32 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 201
Reputation: 15
Status: Offline
Silverstone Nightjar SST-ST45NF

Shkruar nga Koha Ditore
e enjte . 19 qershor 2008
Silverstone Nightjar SSTST45NF është furnizim i ri nga Silverstone me ftohje krejtësisht pasive. Është në gjendje të japë në mënyrë të vazhdueshme 450W fuqi, ndërsa peakun e ka 500W. SST-ST45NF është punuar nga komponente kualitative çfarë përdoren në furnizimet serverike. Furnizimi në të vërtetë është dizajn 600W, por fuqia i është ulur në 450W. Për ftohje të furnizimit kujdeset shtëpiza e perforuar prej alumini me brinjë të cilat rrisin sipërfaqen ftohëse.
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Silverstone Nightjar SST-ST45NF
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020