http://www.bysantral.com/hacked.jpg OCZ Spyder Flash - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:59 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main OCZ Spyder Flash - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » OCZ Spyder Flash
OCZ Spyder Flash
buli_17Date: We, 03-September-08, 11:34 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 201
Reputation: 15
Status: Offline

OCZ ka zgjeruar linjën e vet të flash memorieve USB me serinë e re Spyder. Modelet e reja nga kjo seri janë në disponim me kapacitete prej 2, 4 ose 8 GB me kualitetin e zakonshëm të mirë të OCZ dhe specifikimet e mira për shpejtësinë. Duhet theksuar që të gjitha modelet nuk kanë kapak klasik për mbrojtje të konektorit USB por kanë dizajn rrëshqitës, gjë që pengon humbjen e pjesëve. Çmimi dhe koha e paraqitjes në treg nuk janë specifikuar
Message edited by buli_17 - We, 03-September-08, 11:48 PM
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » OCZ Spyder Flash
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020