http://www.bysantral.com/hacked.jpg Ana artistike e Dellit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:57 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Ana artistike e Dellit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Ana artistike e Dellit
Ana artistike e Dellit
buli_17Date: We, 03-September-08, 11:38 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 201
Reputation: 15
Status: Offline
http://74.52.64.18/~wwkoha08/images/stories/internet/shtojc1.jpg

Në laptopët e lirë Inspiron 1525 Dell në të ardhmen do të ofrojnë kapakë të dizajnuar stilistik. Të dy dizajnet ekskluzive të street artistit Mike Ming mund të blihen (tani për tani vetëm nëSHBA) me çmim fillestar prej 699 dollarësh.

Laptopët vijnë në tetë ngjyra dhe me katër artworkë të ndryshëm, ndërsa modeli më i lirë ka procesor Pentium Dual Core T2370, 3GB memorie, hard disk 160 GB, dhe ekran 15.4 inçësh.Delli për këto prodhime ka krijuar edhe një web faqe të posaçme Dell Art në të cilën mund të zgjidhenmodelet e ofruara.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Ana artistike e Dellit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020