http://www.bysantral.com/hacked.jpg Verbatim SmartDisk 500 GB - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Fr, 14-August-20, 0:00 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Verbatim SmartDisk 500 GB - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Verbatim SmartDisk 500 GB
Verbatim SmartDisk 500 GB
buli_17Date: We, 03-September-08, 11:43 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 201
Reputation: 15
Status: Offline

Verbatim ka prezentuar hard diskun e ri ekstern nga seria SmartDisk i cili theksohet për dimensionet kompakte dhe kapacitetin prej 500 GB. Brenda shtëpizës me madhësi të një kompjuteri mesatar dore me dimensione 13.66 x 8.58 x 1.60 cm gjendet disku me 8 MB cache memorie, dhe pllakat të cilat rrotullohen me shpejtësi prej 5400 rpm. Për lidhje me kompjuterin në disponim janë USB 2.0 dhe FireWire. Është kompatibil me të gjitha sistemet operative ndërsa në treg pritet të arrijë gjatë çerekut të dytë të këtij viti me çmim prej rreth 300 dollarësh.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Verbatim SmartDisk 500 GB
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020