http://www.bysantral.com/hacked.jpg Silencerë të rinj nga PC Power & Cooling - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:57 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Silencerë të rinj nga PC Power & Cooling - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Silencerë të rinj nga PC Power & Cooling
Silencerë të rinj nga PC Power & Cooling
buli_17Date: We, 03-September-08, 11:46 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 201
Reputation: 15
Status: Offline

OCZ ka prezentuar furnizimet e reja nga seria Silencer e PC Power & Cooling. Bëhet fjalë për modelet prej 370W, 420W dhe 500W të cilat u dedikohen mainstream system builderëve dhe në përgjithësi shfrytëzuesve të cilët duan fuqi me çmim të volitshëm. Modeli më i fuqishëm 500W EPS12V vjen edhe në version 500W Dell dhe do të integrohet edhe në kompjuterët e kësaj kompanie. Të gjitha furnizimet kanë kontroll automatik të ventilatorit, certifikatin 80 PLUS dhe garancion 5-vjeçar


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Silencerë të rinj nga PC Power & Cooling
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020