http://www.bysantral.com/hacked.jpg Canon EOS 50D - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 16-May-21, 0:04 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Canon EOS 50D - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Canon EOS 50D
Canon EOS 50D
Arlindi_17Date: Fr, 05-September-08, 7:30 PM | Message # 1
Ushtar
Group: Users
Messages: 21
Reputation: 1
Status: Offline
Canon ka prezentuar në Amstelveenin holandez DSLR fotoaparatin e ri nga seria EOS me shenjën 50D. Ka konstruksino prej magnezi, senzor optik CMOS me 15.1 megapixelë, procesor fotografie DIGIC 4 i cili është në gjendje të bëjë deri 6.3 fotografi në sekond, ndjeshmëri prej ISO 100 deri ISO 12.800.

Prapa gjendet ekrani 3-inçësh me mënyrën Live View të paraqitjes së pamjes dhe që bazohet në tri mënyra të ndryshme fokusi automatik: Quick AF, Live AF dhe prej tani edhe Face Detection Live AF. Mbledhja e pluhurit në senzorin optike pengohet nga teknologjia EOS CS (EOS Cleanin System). Ka edhe dalje HDMI. Do të fillojë të shitet së shpejti ndërsa çmimi nuk është përmendur fare.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Canon EOS 50D
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021