http://www.bysantral.com/hacked.jpg AirLive për ata që përtojnë të shkojnë në punë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Fr, 14-August-20, 0:04 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main AirLive për ata që përtojnë të shkojnë në punë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » AirLive për ata që përtojnë të shkojnë në punë
AirLive për ata që përtojnë të shkojnë në punë
Arlindi_17Date: Fr, 05-September-08, 7:38 PM | Message # 1
Ushtar
Group: Users
Messages: 21
Reputation: 1
Status: Offline

IP-2000VPN është pajisje e re e AirLive e dedikuar për krijim të lidhjeve VPN. Ky VPN server lehtëson vendosjen e lidhjes VPN, me kontroll të parametrave të sigurisë. Përkrah krijimin e deri 10 lidhjeve VPN në të njëjtën kohë, dhe ka të integruar përkrahjen për IPSec dhe PPTP server që lehtëson krijimin e VPN lidhjeve site-to-site.

Përparësia e pajisjes së tillë, posaçërisht në segmentet e tregut SMB dhe SOHO për të cilat dedikohet, është thjeshtësia e instalimit dhe mirëmbajtja: aparati mund të konfigurohet që të shfrytëzojë cilëndo lidhje ekzistuese të Internetit - IP statike dhe dinamike, PPoE, PPTP, L2TP dhe të tjera. IP-2000VPN ka dimensione të vogla kështu që nuk zë shumë hapësirë, ndërsa përveç funksioneve VPN, në të njëjtën kohë është edhe routerme SPI dhe DoS firewall

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » AirLive për ata që përtojnë të shkojnë në punë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020