http://www.bysantral.com/hacked.jpg Foxconn 9800GX2-1024 - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:58 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Foxconn 9800GX2-1024 - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Foxconn 9800GX2-1024
Foxconn 9800GX2-1024
Arlindi_17Date: Fr, 05-September-08, 7:40 PM | Message # 1
Ushtar
Group: Users
Messages: 21
Reputation: 1
Status: Offline

Kartela më e re grafike nga Foxconni i njohur vjen e pajisur me 1024 MB memorie dhe paket të begatshëm softverik.DriveClone 3.0 i zakonshëm dhe Virtual Drive 11.5 (më shumë se 100 dollarë në shitje të lirë) në paket me FOXWARE overclocking utility e bëjnë ofertën shumë joshëse, posaçërisht kur shikohen edhe specifikimet teknike të vetë kartelës:* Chipset: GeForce 9800GX2 * GPU Clock: 600 MHz * Memory: 1 GB DDR3 Memory Clock: 2,000 MHz* Cooling System: Dual-slot FanSink * Interface: PCI Express x16 2.0 * Outputs: Dual Link DVI-I x 2 + HDMI x 1

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Foxconn 9800GX2-1024
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020