http://www.bysantral.com/hacked.jpg LG LH2300 - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 11:40 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main LG LH2300 - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » LG LH2300
LG LH2300
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 7:46 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline

LG ka prezentuar telefonin mobil LG2300 i cili ka ekran të ndjeshëm në prekje dhe disa taste të forta. Ky telefon theksohet me ekranin me diagonale tre inçë dhe rezolucion 800 x 480 pixelë i cili është në gjendje të paraqesë web faqet me madhësi normale. Në shpinë të tij gjendet kamera me rezolucion prej tre megapixelësh me fokus automatik. Fotografitë dhe përmbajtjet tjera ruhen në kartelën microSD. Prej teknologjive ka T-DMB pranues dhe Bluetooth 2.0. Pritet të arrijë në treg gjatë prillit me çmim prej 650 dollarësh.

Në shpinë të tij gjendet kamera me rezolucion prej tre megapixelësh me fokus automatik. Fotografitë dhe përmbajtjet tjera ruhen në kartelën microSD. Prej teknologjive ka T-DMB pranues dhe Bluetooth 2.0. Pritet të arrijë në treg gjatë prillit me çmim prej 650 dollarësh.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » LG LH2300
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020