http://www.bysantral.com/hacked.jpg Peak II Xtreme 200x 32GB - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Fr, 14-August-20, 0:02 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Peak II Xtreme 200x 32GB - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Peak II Xtreme 200x 32GB
Peak II Xtreme 200x 32GB
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 7:51 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline

Kompania tajvaneze Peak ka lansuar ditë me parë USB Flash drive-in nga seria II Xtreme 200x me kapacitet 32GB. U dedikohet të gjithë atyre që bartin sasi të mëdha të të dhënave, ndërsa ka edhe certifikatin Windows ReadoBoost. Shpejtësia e leximit është 30 MB/s ndërsa e shkrimit 12 MB/s. Seria II Xtreme 200X përveç modelit më të ri 32GB ka edhe modelin 4GB dhe 8GB. Për të gjitha flash prodhimet e kësaj kompanie mund të merren edhe aplikacionet e dedikuara për mbrojtjen e të dhënave, aplikacione për audio dhe video, etj.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Peak II Xtreme 200x 32GB
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020