http://www.bysantral.com/hacked.jpg Kartela grafike Sparkle 9800GX2 - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Fr, 14-August-20, 0:02 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Kartela grafike Sparkle 9800GX2 - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Kartela grafike Sparkle 9800GX2
Kartela grafike Sparkle 9800GX2
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 7:52 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline

Edhe Sparkle ka vendosur të tregojë armatimin e vet të rëndë kështu që ka prezentuar modelin e kartelës grafike 9800GX2. Siç dihet tashmë, bëhet fjalë për dy bërthama grafike 9800 në një PCB, ku secila ka takt pune prej 600 MHz, ndihmuar nga 2 x 1 GB memorie GDDR3 256-bitëshe në 2 GHz dhe 256 stream procesorë në 1500 MHz. Falë teknologjisë nVidia PureVideo ky model i kartelës grafike mundet pa problem të përballet me video fajllat HD DVD H.264 pa ndihmën e procesorit kryesor, ndërsa daljet DVI dhe HDMi lehtësojnë lidhjen në pajisje të ndryshme.Çmimi nuk dihet


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Interneti dhe Teknologjia » Kartela grafike Sparkle 9800GX2
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020