http://www.bysantral.com/hacked.jpg Deshiron Qe te Behesh Hacker-Ja ku e ke Zgjidhjen - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 11-August-20, 4:27 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Deshiron Qe te Behesh Hacker-Ja ku e ke Zgjidhjen - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » E books & Turiale » Deshiron Qe te Behesh Hacker-Ja ku e ke Zgjidhjen
Deshiron Qe te Behesh Hacker-Ja ku e ke Zgjidhjen
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:32 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Deshiron Qe te Behesh Hacker-Ja ku e ke Zgjidhjen

Hey Njerez...desha me Treguar Dicka per hackingun dhe disa kushte qe duhet me i plotsuar.
Un Pere vete Nuk jam Hacker por e kam nje deshir qe te behem,dhe te gjith ju qe jeni regjistruar ne kete forum e di qe keni deshir te beheni Hacekra,Crackera...Mirpo Puna eshte se nuk eshte qe un sot kam vendosur te behem Hacker dhe ja u bera..ehste pun qe kerkon kohe dhe me kete fjal nenkumptojm VITE Duke mesuar per pc,besoj se ata qe merren me gjate koh me hacking i kan lexuar keta fjal shum shpesh neper libra te ndryshem,Prandaj Sot Po ju prezantoj nje liber nga i cili mundeni te mesoni Shum,Shum per hacking fjalen e kam pe Teknikat dhe per Bazen e Hackingut..Ehste liber ne
gj,Angleze dhe besoj se shumica prej jush din anglisht (Baza per Pc dhe hacking) ketu do ti mesoni te gjitha teknikat e mundshme per hacking ne detaje e di qe eshte pak i madh mirpo keshtu e ka kjo pune...
Ne kete Liber Do Te mesoni:

Introduction to Ethical Hacking, Ethics, and Legality

Footprinting and Social Engineering

Scanning and Enumeration

System Hacking

Trojans, Backdoors, Viruses, and Worms 91

Sniffers

Denial of Service and Session Hijacking

Hacking Web Servers, Web Application Vulnerabilities,
and Web-Based Password Cracking Techniques

SQL Injection and Buffer Overflows

Wireless Hacking

Physical Security

Linux Hacking

Evading IDSs, Honeypots, and Firewalls

Cryptography

Penetration Testing Methodologies

Nese dikush prej Jush VENDOS qe ta lexoj kete liber garantoj qe ai do te kete nje njohur shum te madhe mbi hacknigun un per vete 25 faqet e para bile i kam Printuar..sepse tregojn gjithcka per hackerat dhe llojet e tyre..Besoj se ju pelqen Dhe me FALNI nese ju mora shum kohe...Peace

Linku Se e Harova dhe kerkoj Ndjes ..
linku :http://rapidshare.com/files/14527263...0.Feb.2007.rar


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » E books & Turiale » Deshiron Qe te Behesh Hacker-Ja ku e ke Zgjidhjen
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020