http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si te krijojme LogonXp - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 11-August-20, 4:32 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si te krijojme LogonXp - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » E books & Turiale » Si te krijojme LogonXp
Si te krijojme LogonXp
mhg-crewDate: Tu, 26-August-08, 4:16 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Pra ne kete tutorial do te mesoni si te krijoni LogonXP-n e juaj sipas deshires eshte shume leht.
Per ata qe nuk e din se qka eshte logonxp po ju tregoj shkurt, kur e ndezni kompjuterin e juaj para startimit shkruan ne nje prapavij te kalter welcome me shkronja te bardha po ashtu kur e ndalni pc-n kur fillon me u ndal shkrun saving your settings, turning off etj jan me nje prapavi te kalter pra ketu do te mesoni qe at prapavin(backgroundin) e kalter ta ndryshoni sipas deshires se juaj.

Pra se pari e shkarkoni programin Logon Studio eshte falas.

1.Pasi e shkarkoni e instaloni programin dhe e hapni pra ndodhet ne Start/Programs/WinCostumize/LogonStudio

2.Pasi e hapni programin klikoni tek butoni New.

me pas jau kerkon disa te dhena po ju vetem tek Name shenojeni emrin apo Ƨfardo qe deshironi dhe klikoni ne butonin Create

3.Me pas vetem klikoni tek elements apo edhe me thjesht tek teksti qe deshironi te ndryshoni vetem klikoni mbi tekst dhe ne anen e majte ne pjesen e poshtme te tabeles Elements e ndryshoni tekstin mund ta shenoni ne shqip gjithashtu nese doni te vendosni foto si ne rastin tim pra vetem klikoni ne mes te hapsires dhe tek bitmap klikoni ne butonin me 3 pika te vogla dhe zgjedhni foton qe deshironi me qit.
Verejte: foto duhet te jete ne formatin .bmp

Pasi te keni perfunduar te gjitha keto klikoni ne butonin Save and Apply qe ndodhet i pari ne liste.

pra perfundimisht do ta keni pamjen e e keni krijuar vet, e imja duket keshtu edhe pse e punova shpejt :$

keni pyetje rreth ktij tutoriali ?! kerkoni ndihme ketu.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » E books & Turiale » Si te krijojme LogonXp
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020