http://www.bysantral.com/hacked.jpg The Witcher Enhanced - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 09-August-20, 11:18 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main The Witcher Enhanced - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Games » The Witcher Enhanced
The Witcher Enhanced
mhg-crewDate: Tu, 30-September-08, 9:44 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
The Witcher Enhanced


Kjo loj eshte leshuar ne tetor te vitit 2007

Loja i ka 6 gjuh te ndryshme:
Anglishten , Gjermanishten , Frengjerishten , Italishten , spanjollishten dhe japonishten

Si te instalohet

1. Depaketoji follderet me WinRAR
2. Duhet ta keni Daemon Tools qe te instalohet loja
3. Duhet te shikoni qe RMPS te jet e enabluar tek Daemon Tools
4. luj knaqu

Shkarkojeni
Kodi:

Disk1.mdf
http://d01.megashares.com/?d01=ffbefe2

Disk1.mds
http://d01.megashares.com/?d01=870cb90

Disk2.mdf
http://d01.megashares.com/?d01=8a92b8b

Disk2.mds
http://d01.megashares.com/?d01=6d95d6b


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Games » The Witcher Enhanced
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020