http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si te attackojm 1 web faqe permes dosit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:29 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si te attackojm 1 web faqe permes dosit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Hacking » Si te attackojm 1 web faqe permes dosit
Si te attackojm 1 web faqe permes dosit
mhg-crewDate: Sa, 30-August-08, 0:13 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si te attackojm 1 web faqe permes dosit

shkojm start>run dhe qkrujm cmd
tashti na parraqitet cmd tashti shenojm keshtu

ping -l 1024 www.webfaqe.com -n 100000000

ok pak spegim -l paraqet madhesin e packetes qe don mja qu webit maximalja e packes ne windows xp sp2 eshte 65500 -n paraqet numrin e pingave qe don mja qu asaj faqe ktu muni me more 1 numer qe doni ju eshte effective nese ki rrjet te fort edhe ma mire nese je me naj shok mu ba bashk. Nryshe njehet ner emrin Ping of Death kjo metod eshte perdorur mas shumti ne windows 2000 ka qen effectiv per athere shpresoj qe mujta mju nimu


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Hacking » Si te attackojm 1 web faqe permes dosit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020