http://www.bysantral.com/hacked.jpg Rekord botëror: 21549 webfaqesh te hackuara - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 5:39 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Rekord botëror: 21549 webfaqesh te hackuara - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Hacking » Rekord botëror: 21549 webfaqesh te hackuara
Rekord botëror: 21549 webfaqesh te hackuara
mhg-crewDate: Sa, 30-August-08, 0:19 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
E pabesuar por e vertet - nje hacker turk per nje cast hackon 21549 webfaqe.
Sulmi eshte i llojit «defacement»-sulm, ndersa hackeri shfrytzon vrimat e siguris ne webfaqet.
Hackeri turk shfrytzon emrin «Iskorpitx» dhe si gjurme te veten vendos lajm politik dhe flamurin turk. Ne sulmet e ndara kishte sulmuar 17000 faqe te ndryshme dhe keshtu theu recordin boteror.

http://www.zone-h.org/en/defacements...cer=iskorpitx/


 
unikatiliDate: Su, 28-September-08, 6:58 PM | Message # 2
Antar
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
hallall i koft....

mhg-crew.at.ua
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Hacking » Rekord botëror: 21549 webfaqesh te hackuara
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020