http://www.bysantral.com/hacked.jpg Licensoje Windowsin - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 10-August-20, 0:13 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Licensoje Windowsin - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Sistemi Operativ Windows » Licensoje Windowsin (((( Mitrovica Hakers Grup ))))
Licensoje Windowsin
mhg-crewDate: Fr, 29-August-08, 8:31 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Pershendetje,
Windows duhet te jete valid qe te mund ta shfrytzoni www.microsoft.com 100% (me update,programe qe ofron per download)

Dhe ja nje metod shum e thjesht se si ta aktivizoni : (seshte Legale por do ju kryn pun)

Windows XP!!
1. Download
2. Ekstraktojeni dhe hapeni Register File -Yes-OK-
3. Shkoni ne kete link Windows Validate
4. Klikoni ne Validate Windows e cila gjindet ne anen e djatht larg.
5. Install ActiveX ( dhe instaloje nje exe file qe ju paraqitet Install )
6. Pasi ta perfundoni ju del Thank You ..... !!

Windows VISTA (all Versions)

1. Download
2. Ekstraktojeni dhe hapeni Vista Automated Activation Crack v3.0.exe
3. Prekeni Space ose ndonje tast ne tastier
4. Restart PC!!
5. Shkoni Computer - Properties dhe ju aty ju del Windows Genuine


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Sistemi Operativ Windows » Licensoje Windowsin (((( Mitrovica Hakers Grup ))))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020