http://www.bysantral.com/hacked.jpg Instalimi Apache-it dhe PHP-s ne YaST2 - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 09-August-20, 10:57 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Instalimi Apache-it dhe PHP-s ne YaST2 - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Sistemi operativ Linux » Instalimi Apache-it dhe PHP-s ne YaST2 (mhg-crew)
Instalimi Apache-it dhe PHP-s ne YaST2
mhg-crewDate: Fr, 29-August-08, 8:54 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Instalimi Apache-it dhe PHP-s ne YaST2

Djema pasi kam punuar dhe me linux une dhe tashe morra dicka
koh dhe hyra ne HD tjter ku kam Linux suse te instaluar dhe me ra ndemend
smu ndejt : ) dhe morra pak koh dhe bera nje gje per ju per ata qe perdorin Linux suse 8.0 etc.
pra nuk nje prej versionev me te rijn por ket kam punuar para 1 viti : )

http://elionl.altervista.org/tutorials/
mundeni te vizitoni dhe me shum here se dua te vendos tutorial tjera mbrenda pra kaloni bukur... only for albanian people


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Sistemi operativ Linux » Instalimi Apache-it dhe PHP-s ne YaST2 (mhg-crew)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020