http://www.bysantral.com/hacked.jpg Samsungi ka krijuar 8.4mpx, LCD Projektor+telefon? - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
We, 12-August-20, 10:04 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Samsungi ka krijuar 8.4mpx, LCD Projektor+telefon? - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Mobil & Tv » Samsungi ka krijuar 8.4mpx, LCD Projektor+telefon?
Samsungi ka krijuar 8.4mpx, LCD Projektor+telefon?
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 12:29 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Samsungi ka krijuar 8.4mpx, LCD Projektor+telefon?

Samsungi eshte kompania e pare qe ka krijuar nje CMOS senzor me 8.4 megapixel, duke implementuar nje photo diod teknologji me senzivitet te drites, saturitetit, dhe hapesires. Siq na njofton Samsungi kto senzora te rij kane aritur nje singnal-to-noise ratio rezultat i cili eshte ekuivalent per kualitetin e fotografise i gjetur ne CCDs te sotshme duke perdorur one-tenth rrymen.

Pra ne qofte se deshironi te keni nje LCD Projektor ne telefonin tuaj celular mundeni lirisht te blejni kete telefon i cili permban 20 Inch transmetim te Projektorit nepermjet 3 laserave te inkludurar ne te njejtin! Ajo don te thot se mund te zmadhohet me madhesi me i madh se Televizori juaj, lexoni artikullin e plote per te pare nje foto te ketij telefoni celular
..
Kete teknologji samsungi do ta bej ne gjysmen e dyte te vitit 2007, me nje mas produktivitet te ndonje artikulli qe ben ne plan te prodhoje!


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Mobil & Tv » Samsungi ka krijuar 8.4mpx, LCD Projektor+telefon?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020