http://www.bysantral.com/hacked.jpg Kodet per mobil SAGEM - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 6:28 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Kodet per mobil SAGEM - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Mobil & Tv » Kodet per mobil SAGEM
Kodet per mobil SAGEM
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 1:18 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Kodet per mobil SAGEM

*# Komandat
*#06# numri i IMEI
*#30# Per te pare ID qe ka ardhur
*#31# -//- ID qe ka ikur
*#33# ben inaktife butonin e thirrjes
*#35# ben aktife -//-
*#43# vonesae thirrjes
*#100# ju tregon numrin tuaj te telefonit
*#101# DHLRU1 ?me falni po kete nuk e di se cfare eshte?
*#102# informata e dergimit
*#103# Koha qe jeni
*#147#Numri i fundit qe ju ka marrur
*#1345# Kjo eshte per te pare se sa kohe dhe sa kredi ja kane marre bisedimet .


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Mobil & Tv » Kodet per mobil SAGEM
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020