http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si te aktivizojm GPRS-n dhe MMS-n ne Ipko? Shiqo se si! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 6:04 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si te aktivizojm GPRS-n dhe MMS-n ne Ipko? Shiqo se si! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Mobil & Tv » Si te aktivizojm GPRS-n dhe MMS-n ne Ipko? Shiqo se si!
Si te aktivizojm GPRS-n dhe MMS-n ne Ipko? Shiqo se si!
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 1:21 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si te aktivizojm GPRS-n dhe MMS-n ne Ipko? Shiqo se si!

Se Pari kshtu :

1.Per GPRS
Shkruajm ni sms ne nr.: 123 dhe e shkuajm "plus gprs"
2.Per MMS
Shkruajm ni sms ne nr.: 123 dhe e shkuajm "plus MMS"

Configurimi un telefon!!!

1.Per GPRS.

Name
IPKO
Bearer:
GPRS
APN:
ipko
Proxy IP:
213.229.249.040
Port:
8080 (ose 9201)
URL:
http://www.google.com/m?=hl=en

2.Per MMS

Profile name:
IPKO MMS
Server URL:
http://mms.ipko.net
Proxy:
Enable
IP Adress:
213.229.249.040
Port:
8080 (ose 9201)
APN:
ipko
Version:
1.2 (300KB)
__________________


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Mobil & Tv » Si te aktivizojm GPRS-n dhe MMS-n ne Ipko? Shiqo se si!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020