http://www.bysantral.com/hacked.jpg Sistemi i ri, t? telefonosh thuajse falas - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 6:47 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Sistemi i ri, t? telefonosh thuajse falas - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Mobil & Tv » Sistemi i ri, t? telefonosh thuajse falas
Sistemi i ri, t? telefonosh thuajse falas
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 1:30 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Sistemi i ri, t? telefonosh thuajse falas

Nj? sistem i ri mund?son p?r t? regjistruar numrin n? web dhe p?r t? folur n? m?nyr?n tradicionale. Ja si funksionon
Megjith?se banojn? n? Kaliforni dhe vishen me t? zeza si ata dy tipat e Hollivudit tek ?Man in black?, Roman Scharf e Daniel Mattes jan? me origjin? nga Viena. Jetojn? n? Mountain Vievv dhe kan? si p?rpar?si: Jajah, shoq?ria q? kan? themeluar n? mars dhe q? mund?son t? telefonosh gratis n? t? gjith? bot?n, duke p?rdorur telefonin tradicional. Nuk sh?rbejn? mikrofona, kufje apo kapacitete informatike. Mjafton t? kesh nj? lidhje me internetin, t? lidhesh me sitin ???.jajah.com dhe t? regjistrosh dy numra n? dritaren q? del n? home page: numrin nga i cili d?shiron t? marr?sh dhe numrin q? d?shiron t? marr?sh. Nj? t? klikuar n? butonin Coll dhe pas pak ?astesh ting?llon bash telefoni, ngrihet receptori dhe fillon t? flas?sh. Praktikisht kompjuteri sh?rben vet?m p?r t? formuar numrin. P?r t? tjerat mendon Jajah. Ora e par? e bised?s nga telefoni fiks n? fiks ?sht? gratis. Edhe po t? telefonosh nga Milano dhe bashk?biseduesi ndodhet n? Australi. Nj? revolucion q? po shqet?son operator?t telefonik tradicional. Nj? zhvillim q? dy mjeshtrave t? software nga Austria u ka sjell? 1 milion klient? n? pak muaj dhe k?rkesa p?r financim nga shum? kompani, si ?Sequoia Capital?, e cila m? par? ka investuar n? ide q? m? pas kan? sjell? sukses t? madh si ajo e Jerry Yang e David Filo p?r Yahoo!, dhe ajo e Larry Page e Sergey Brin p?r Google.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Mobil & Tv » Sistemi i ri, t? telefonosh thuajse falas
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020