http://www.bysantral.com/hacked.jpg Qamili i Vog - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:00 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Qamili i Vog - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Multimedia & Desing » Mp3 shqip & Anglisht » Qamili i Vog
Qamili i Vog
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 8:03 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Qamili i Vog

02. Eja t'v?jm? kuror?
03. Hajde moj buz?burbuqe
04. Hajde t'shkojm? n? Shkod?r
05. Ke me than? ?'i bana vetit
06. K?nga e Rexhep G?rqarit
07. K?nga e Ulqinit
08. Ku po k?ndojn? dy kumrija
09. Kur prej teje u ndava
10. More k?ndo o bylbyl
11. Na leu dielli
12. N'cana kala u nisa
13. Nj? grusht dhe p?r kujtim
14. O djal prej gembi
15. M'agoi dita
16. Zambaku i bardh?
17. Kadal dale po vjen behari
18. T? shitpift zana moj Xhevahire
19. Ka nj? vjet e disa muaj
20. I vujtun jam n? k?t jet?
21. 30 dit? ka Ramazani
22. Bukurin? moj kur ta pash?
23. Dashuri nj?her? m? g?zov?
24. Elif Elif
25. Errsina pyllat
26. Fjal?t e bes? t'i lidhim
27. Oj Kosov? oj tok? baroti
28. Praj bylbyl
29. Pa trashigim paskam ken
30. Nj? grusht? dhe
31. Lulja prej lules

http://www.mediafire.com/?6nn5myirmm2

http://www.mediafire.com/?dgigghqw0jg

http://www.mediafire.com/?anzfgzdihat

http://www.mediafire.com/?8wiixnbwvn2


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Multimedia & Desing » Mp3 shqip & Anglisht » Qamili i Vog
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020