http://www.bysantral.com/hacked.jpg Hymni i Flamurit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 10-August-20, 0:14 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Hymni i Flamurit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Shqiperia & Shqiptaret » Gjuha shqipe » Hymni i Flamurit
Hymni i Flamurit
mhg-crewDate: Mo, 25-August-08, 5:45 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Hymni i Flamurit

Hymni kombëtar

Rreth flamurit të përbashkuar,
Me një dëshirë dhe një qëllim,
Të gjithë Atij duke iu betuar,
Të lidhim besën për shpëtim.

Prej lufte veç ay largohet,
Që është lindur tradhëtor,
Kush është burrë nuk friksohet,
Po vdes, po vdes si një dëshmor.

Në dorë armët do t'i mbajmë,
Të mbrojmë Atdheun në çdo vend,
Të drejtat tona ne s'i ndajmë,
Këtu armiqtë s'kanë vend.

Se Zoti vet e tha me gojë,
Që kombe shuhen përmbi dhè,
Po Shqipëria do të rrojë,
Për te, për te luftojmë n


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Shqiperia & Shqiptaret » Gjuha shqipe » Hymni i Flamurit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020