http://www.bysantral.com/hacked.jpg Refuzohen 40 milionë euro për Huntelar - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 11-August-20, 4:53 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Refuzohen 40 milionë euro për Huntelar - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Refuzohen 40 milionë euro për Huntelar
Refuzohen 40 milionë euro për Huntelar
mhg-crewDate: We, 03-September-08, 10:56 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Refuzohen 40 milionë euro për Huntelar

Ajaksi ka refuzuar 40 milionë euro, duke mos pranuar të shesë sulmuesin Klas-Jan Huntelar. Sipas të përditshmes holandeze "Algemeen Dagblad", në ditën e fundit të merkatos, gjigandët e Eredivisies morën oferta nga dy klube, por ata nuk pranuan të hiqnin dorë nga ylli holandez. Menaxheri i Huntelar, ashtu sikurse edhe drejtuesit e klubit të stacionuar në Amsterdam, e konfirmuan këtë gjë, duke pohuar se oferta më e lartë ishte afro 40 milionë euro. Sipas raportimeve nga Vendet e Ulëta, mësohet se të interesuara për shërbimet e sulmuesit ishin dy klubet e Premiershipit, Totenhem dhe Mançester Siti. "U tronditëm nga ofertat", tha drejtori teknik i klubit, Deni Blind. "Nuk i morëm në konsideratë ofertat dhe përgjigjja jonë për dy klubet ishte se Klas-Jan nuk do të largohej".


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Refuzohen 40 milionë euro për Huntelar
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020