http://www.bysantral.com/hacked.jpg Robinjo, blerja më e shtrenjtë e verës - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Fr, 29-March-24, 1:46 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Robinjo, blerja më e shtrenjtë e verës - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Robinjo, blerja më e shtrenjtë e verës
Robinjo, blerja më e shtrenjtë e verës
mhg-crewDate: We, 03-September-08, 10:56 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Robinjo, blerja më e shtrenjtë e verës

Robson de Souza, i njohur ndryshe në botën e futbollit si Robinjo, është blerja më e shtrenjtë e merkatos së verës. Kalimi i brazilianit, vetëm pak çaste përpara mbylljes së transferimeve, nga Reali i Madridit te Mançester Siti kapi shifrën 42 milionë euro. Kjo shifër, e cila përbën edhe rekordin e ri të transferimeve në Britani, bëri që mesfushori të "harrojë" interesimin e Çelsit. Blerja e dytë më e kushtueshme ishte ajo e Berbatov, që u largua nga Totenhemi në drejtim të Mançester Junajted, për 37 milionë euro. Në vendin e tretë është kalimi i Alvesh te Barcelona, ndërkohë që në arkat e Seviljas u derdhën 32 milionë euro. Zeniti me 30 milionë euro për Danin realizoi blerjen e katërt më të kushtueshme, ndërsa pas tyre vjen Interi, me 24,6 milionë euro për Kuarezmën.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Robinjo, blerja më e shtrenjtë e verës
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024