http://www.bysantral.com/hacked.jpg Shqiptari më i fortë në botë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 11-August-20, 3:50 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Shqiptari më i fortë në botë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Shqiptari më i fortë në botë
Shqiptari më i fortë në botë
buli_17Date: We, 03-September-08, 11:25 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 201
Reputation: 15
Status: Offline

Intervistë me Jimmy (Gëzim) Markun
Baza e sportit “Strongest Man” është ngritja dhe bartja e objekteve me peshë shumë të rëndë. Garat zhvillohen në 12 disiplina të ndryshme. Disa prej disiplinave janë: tërheqja
e kamionëve, tërheqja e aeroplanëve, ngritja e veturave, ngritja, bartja dhe vendosja në vende të caktuara e gurëve me peshë nga 100 deri në 160 kilogramë. “Unë jam nga Veriu i Shqipërisë, rajon në të cilin ka burra shumë të fortë. Ne shqiptarët jemi të fortë për nga natyra dhe mund të kemi shumë sukses në këtë sport“, ka thënë Marku për gazetën


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Shqiptari më i fortë në botë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020