http://www.bysantral.com/hacked.jpg Ngritja dhe rënia e Marco van Bastenit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 11-August-20, 4:43 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Ngritja dhe rënia e Marco van Bastenit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Ngritja dhe rënia e Marco van Bastenit
Ngritja dhe rënia e Marco van Bastenit
Arlindi_17Date: Fr, 05-September-08, 7:26 PM | Message # 1
Ushtar
Group: Users
Messages: 21
Reputation: 1
Status: Offline
Ngritja dhe rënia e Marco van Bastenit në “Euro 2008”
Në “Euro 1988”, Marco van Basten ka shënuar gol për Holandën në finalen e fituar ndaj ish-Bashkimit Sovjetik. Legjenda e Holandës nuk arriti të shkëlqejë si trajner. Ishin rusët ata që nxorën “hakun” për sovjetët dhe i kthyen “tulipanët” të dëshpëruar në shtëpi
 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Ngritja dhe rënia e Marco van Bastenit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020