http://www.bysantral.com/hacked.jpg Xhovinko, Juventus i ofron rinovimin 5-vjeçar - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 11-August-20, 4:49 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Xhovinko, Juventus i ofron rinovimin 5-vjeçar - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Xhovinko, Juventus i ofron rinovimin 5-vjeçar
Xhovinko, Juventus i ofron rinovimin 5-vjeçar
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 10:05 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Xhovinko, Juventus i ofron rinovimin 5-vjeçar

Pasi është mbyllur merkato, te Juventusi filloi sezoni i rinovimeve. Kontrata e parë e marrë nën shqyrtim është më "problematikja" për drejtuesit dhe tifozët: ajo e Sebastian Xhovinkos. Alesio Seko e Zhan-Klod Blank u takuan me menaxherët e lojtarit, Paskualin dhe D‘Amiko, ku është folur për një kontratë 5-vjeçare, pra deri në vitin 2013. Palët ende nuk janë dakord te shifrat (Xhovinko paguhet 50 mijë euro në sezon), por synimi është që lojtari të qëndrojë, edhe pse Arsenali vazhdon ta kërkojë.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Xhovinko, Juventus i ofron rinovimin 5-vjeçar
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020