http://www.bysantral.com/hacked.jpg Robinjo, gafë në prezantim: Çelsi, një ofertë të madhe - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 11-August-20, 4:46 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Robinjo, gafë në prezantim: Çelsi, një ofertë të madhe - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Robinjo, gafë në prezantim: Çelsi, një ofertë të madhe
Robinjo, gafë në prezantim: Çelsi, një ofertë të madhe
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 10:07 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Robinjo, gafë në prezantim: Çelsi, një ofertë të madhe

Aventura e Robinjos te Mançester Siti me "look" ambicioz ka filluar në mënyrën më të keqe. Me një gafë. "Në ditën e fundit të merkatos Çelsi më bëri një ofertë të madhe dhe unë e pranova". Këto ishin fjalët e para të brazilianit përpara mediave në ditën e prezantimit zyrtar. Një gazetar e korrigjoi menjëherë: "Doje të thoshe Mançester Siti, apo jo?" Dhe Robinjo: "Po, Mançesteri, më falni...". Më tej nuk mungoi as sulmi ndaj Realit të Madridit, pasi, sipas drejtuesve spanjollë, mesfushori qau kur mësoi se do të transferohej te Siti. "Nuk qava, përgënjeshtroi, i thashë vetëm se po ma vështirësonin jetën që nuk më linin të ikja pa sherre".


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Robinjo, gafë në prezantim: Çelsi, një ofertë të madhe
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020