http://www.bysantral.com/hacked.jpg Shpresat, sot kundër Kroacisë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 11-August-20, 3:49 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Shpresat, sot kundër Kroacisë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Shpresat, sot kundër Kroacisë
Shpresat, sot kundër Kroacisë
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 10:07 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Shpresat, sot kundër Kroacisë

Kuqezinjtë e Bushatit zbresin në fushë në orën 19:00

Shqipëria "e vogël" do të zbresë sot në orën 19:00 në fushë përballë Kroacisë. Takimi i vlefshëm për eliminatoret e Evropianit 2009 për Under-21 do të luhet në stadiumin "NK Varteks" të Varazhdinit. Ky është takimi i parafundit në Grupin 1 për skuadrën e drejtuar nga Artan Bushati, që momentalisht renditet në vendin e katërt me 11 pikë të grumbulluara në tetë ndeshje. Ndërsa 21-vjeçarët kroatë klasifikohen të dytët me 18 pikë, me 4 pikë më pak se Italia kryesuese. Në përballjen e mëparshme, të luajtur në shtator 2007, Shqipëria fitoi 1-0 në "Ruzhdi Bizhuta" të Elbasanit, pas golit të Canit. Dje, në orët e para të mëngjesit, Shpresat kanë udhëtuar me aeroplan në drejtim të tokës kroate, ndërkohë që pasdite skuadrës iu bashkuan edhe dy ish-lojtarët e Vllaznisë, Gilman Lika dhe Xhevahir Sukaj. Talentet, që tashmë militojnë në kampionatin turk, kanë pasur probleme me vizat dhe janë detyruar që të udhëtojnë nga Podgorica.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Shpresat, sot kundër Kroacisë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020