http://www.bysantral.com/hacked.jpg Stadiumi, në 80% të kapacitetit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 11-August-20, 4:25 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Stadiumi, në 80% të kapacitetit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Stadiumi, në 80% të kapacitetit
Stadiumi, në 80% të kapacitetit
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 10:08 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Stadiumi, në 80% të kapacitetit

Vetëm në ditën e parë shiten afro gjysma e biletave

Në takimin e së shtunës me Suedinë, stadiumi kombëtar "Qemal Stafa" pritet të jetë i mbushur në 80 për qind të kapacitetit të tij. Për të mbështetur Shqipërinë në sfidën e parë eliminatore të Botërorit 2010 kundër Ibrahimoviç & Co. shitja e biletave vazhdon me rritje mesatare dhe parashikohet që sportelet të jenë të hapura edhe në paraditen e ndeshjes. Për të siguruar një vend në stadium, në ditën e parë është regjistruar një "bum" i vërtetë, ku janë shitur afro 40 për qind e biletave. Preferenca kryesore e mbështetësve ka qenë tribuna qendrore, madje dje ka qenë shumë e vështirë që të sigurohej një biletë. Kjo, edhe për faktin se një pjesë e konsiderueshme ka shkuar në favor të sponsorëve të Kombëtares, por edhe të institucioneve. Vende të "lakmuara" vazhdojnë të jenë edhe ato në tribunën karshi "D2". Ndërkohë që pritet një numër i madh tifozësh edhe në tribunat "D1" dhe "D3".


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Futboll » Stadiumi, në 80% të kapacitetit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020