http://www.bysantral.com/hacked.jpg llajkersat pergaditen per pley of - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 10-August-20, 0:12 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main llajkersat pergaditen per pley of - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Basketboll » llajkersat pergaditen per pley of
llajkersat pergaditen per pley of
mhg-crewDate: Fr, 29-August-08, 11:48 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline

Kobe, Phil, dhe lakersat pergatiten per play-off kundra phoenix suns. Me ndeshjen kundra suns me pelqen vetem lirshmeria qe ka kobe kundra mbrojtjes se phoenix qe asnje here nuk jane shquar per mbrojtje por praktikisht suns i kane bere zbor lakersave kete vit, gjithsesi play-off eshte ndryshe. Kete vit detroid e mer per mendimin tim se si luajn ato nuk luan asnje ekip tjeter, dhe sic degjohet shpesh ne arenen e tyre (Palace of Auburn Hills), the pistons,thjesht luajn si gjithmone pak, deeeetroooiiiddd baaasketbaaaall. Play-off fillon te shtunen!

Kobe's Show!! Kobe shenon me 0.7sek te ngelur ne kohen e rregullt per ta cuar ndeshjen ne overtime, dhe e mbyll lojen ne overtime me nje buzzer-beater, per ti dhene lakersave 3-1 avantash kundra suns. Sa here ne karrieren e tij Nr.8 ka ekzekutuar nje gjuajtje te tille?? Ku jane ato kritiket te cilet thone se kobe eshte selfish?? Kush eshte the real MVP kete sezon?? Ka shenuar 12 pike me poshte se mesatarja e tik kundra suns dhe car eshte per tu admiruar me shume his team-mates vetem permirsohen. Por si gjithmone, dicka eshte e sigurt, when the game is on the line, vetem nje lojtar ka guximin-aftesin-profesionalizmin per ta finish-uar, emri tij dihet qarte, dhe tranjeret kundershtare i drruhen "njeriut-closer", emri i tij eshte KOBE BRYANT!! Gooo Lakers Goooooo!


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Basketboll » llajkersat pergaditen per pley of
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020