http://www.bysantral.com/hacked.jpg NBA: Miami dy ndeshje larg rekordit të humbjeve - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 09-August-20, 11:13 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main NBA: Miami dy ndeshje larg rekordit të humbjeve - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Basketboll » NBA: Miami dy ndeshje larg rekordit të humbjeve
NBA: Miami dy ndeshje larg rekordit të humbjeve
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 4:39 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
NBA: Miami dy ndeshje larg rekordit të humbjeve

Miami Heat ka pësuar edhe humbjen e 15-të me radhë, dy më pak se rekordi i deritashëm, në përballje me kampionin e NBA, San Antonio Spurs, që u rikthye nga disavantazhi për të fituar me rezultat të ngushtë 90-89.
Miami ishte 10 pikë avantazh në pjesën e tretë, para se Spurs të mbledhin veten me ndihmën e 30 pikëve dhe 11 kërcimeve të Tim Duncan. Dwayne Wade arriti 27 pikë për vendasit e Miamit, ndërsa Ginobili shtoi 18 pikë, 11 kërcime dhe 8 asistime për San Antonio.

Michael Redd arriti 37 pikë ndërsa Andrew Bogut kontribuoi me 17 pikë dhe 11 kërcime në fitoren 104-92 të Milwaukee Bucks në shtëpi ndaj Indiana Pacers.

Monta Ellis arriti pikët më të larta, 39 gjithsej, derisa Golden State Warriors mposhti New Jersey Nets me rezultat të ngushtë 121-119. Humbja është e shtata në varg për New Jersey, pavarësisht 34 pikëve të Richard Jefferson dhe 29 të Vince Carter.
__________________


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Basketboll » NBA: Miami dy ndeshje larg rekordit të humbjeve
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020