http://www.bysantral.com/hacked.jpg Rasheed udhëheq Detroitin në fitoren e radhës - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 09-August-20, 11:46 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Rasheed udhëheq Detroitin në fitoren e radhës - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Basketboll » Rasheed udhëheq Detroitin në fitoren e radhës
Rasheed udhëheq Detroitin në fitoren e radhës
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 4:40 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Rasheed udhëheq Detroitin në fitoren e radhës

Rasheed Wallace ka marrë duartrokitjet e publikut pas 24 pikëve edhe 10 kërcimeve, të cilat ndihmuar që Detroit Pistons të mposht Indiana Pacers me rezultat 110-104.
"Mendoj se ai është një prej tre lojtarëve më të mëdhenj të Lindjes. Ai vështirë mund të ndalohet”, ka thënë për Wallace trajneri i Indianas, Jim O’Brien. Tayshaun Prince shënoi 17 pikë për Pistons, ndërsa tek Pacers, Mike Dunleavy arriti 25 pikë.
Seattle Supersonics i ka dhënë fund 14 humbjeve në varg me fitore të ngushtë 88-85 ndaj San Antonio Spurs, derisa Kevin Durant shënoi 26 pikë dhe qëlloi edhe pikët fituese. Manu Ginobili arriti 29 pikë, ndërsa Tim Duncan 27 pikë dhe 12 kërcime për San Antonion.
Washington Wizards ka shënuar fitore 108-104 në kohën shtesë ndaj Toronto Raptors, ndërsa Boston Celtics ka deklasuar Miami Heat me rezultat 117-87 në udhëtim në Miami. New Jersey Nets i ka dhënë fund serisë prej nëntë humbjesh, pas fitores së mbrëmshme prej 87-80 ndaj Milwaukee Bucks.
Yao Ming arriti 36 pikë dhe 19 kërcime për ndihmuar Houston Rockets në fitoren prej 111-107 në shtëpi ndaj Golden State Warriors.
__________________


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Basketboll » Rasheed udhëheq Detroitin në fitoren e radhës
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020