http://www.bysantral.com/hacked.jpg Stoner le pas Rossi-n ne provat e lira - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 09-August-20, 11:16 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Stoner le pas Rossi-n ne provat e lira - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Sportet e tjera » Stoner le pas Rossi-n ne provat e lira
Stoner le pas Rossi-n ne provat e lira
mhg-crewDate: Tu, 30-September-08, 9:50 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Stoner le pas Rossi-n ne provat e lira

Australiani i Ducati-t ka regjistruar kohen me te mire ne provat e lira, duke lene pas spanjollin Pedrosa me Honda-n zyrtare dhe italianin Vale Rossi.

Kjo fundjave mund te njohe kampionin e botes ne Moto GP. Valentino Rossi dhe Cassey Stoner kane zhvilluar nje duel ne distance edhe ne pisten e Montegit ne Japoni.

Australiani i Ducati-t ka regjistruar kohen me te mire ne provat e lira, duke lene pas spanjollin Pedrosa me Honda-n zyrtare dhe italianin Vale Rossi.

“Me pisten e thate patem disa probleme. Per momentin na mungon pak me shume gripim ne pjesen e parme por koha e trete per ne nuk eshte nje problem i madh sepse jam i sigurt se do te permiresohemi”, theksoi ish 7 here kampioni i botes, Rossi.

Me tej, ai u fokusua ne pisten japoneze, duke thene se eshte mjaft e veshtire dhe nuk pershtatet lehte me Yamaha-n. Ne garen e kesaj fundjave, “Doktori” mjaftohet edhe me nje vend te trete per te siguruar matematikisht titullin e gjashte kampion ne kategorine “mbretereshe”.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Sportet e tjera » Stoner le pas Rossi-n ne provat e lira
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020