http://www.bysantral.com/hacked.jpg Moto GP, Lorenzo ne pole position - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 09-August-20, 11:54 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Moto GP, Lorenzo ne pole position - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Sportet e tjera » Moto GP, Lorenzo ne pole position
Moto GP, Lorenzo ne pole position
mhg-crewDate: Tu, 30-September-08, 9:51 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Moto GP, Lorenzo ne pole position

Jorge Lorenzo ka qenë piloti më i shpejtë në provat zyrtare të Cmimit të Madh të Japonisë në kampionatin e Moto GP.

Ky është pole position për spanjollin e Jamahas, i cili është rikthyer në krye pas disa problemeve që e kanë ndjekur në këto garat e fundit.

Në garën e të dielës në pistën e Motexhit, Lorenzo do të ketë pas krahëve australianin Kejsi Stoner me Dukati dhe Niki Hejden me Honda.

Në Japoni të gjithë presin garimin e Valentino Rosit i cili pas kësaj gare mund të sigurojë matematikisht titullin e 8 kampion bote në MotoGP. Italiani i Jamahas ka arritur të zërë vetëm vendin e katërt në provat zyrtare.

Kohën e pestë më të mirë e ka vendosur Dani Pedrosa ndërsa fituesi i edicionit të kaluar në këtë pistë Loris Kapirosi u rendit i gjashti.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Sportet e tjera » Moto GP, Lorenzo ne pole position
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020