http://www.bysantral.com/hacked.jpg Singapor, Massa ne pole position - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 09-August-20, 10:48 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Singapor, Massa ne pole position - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Sportet e tjera » Singapor, Massa ne pole position
Singapor, Massa ne pole position
mhg-crewDate: Tu, 30-September-08, 9:52 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Singapor, Massa ne pole position

Braziliani Felipe Massa dominoi provat duke marre pole position ne momentet e fundit te garimit, pasi i “rrembeu” kohen me te mire britanikut dhe rivaliut te tij ne luften per titull, Lewis Hamilton.

Emocione deri ne sekonden e fundit ne pisten e Singaporit, ku makinat e Formula 1 kane zhvilluar provat zyrtare nen ndricimin e prozhektoreve. Braziliani Felipe Massa dominoi provat duke marre pole position ne momentet e fundit te garimit, pasi i “rrembeu” kohen me te mire britanikut dhe rivaliut te tij ne luften per titull, Lewis Hamilton.

Braziliani ka regjistruar kohen 1:44:801, ndersa Hamilton ishte 0.600 me i ngadalte, duke prenotuar vetem vendin e dyte per nisjen e dites se neserme. Vendi i trete i takon ferraristit tjeter Kimi Raikkonen, i cili nuk eshte shprehur ne maksimum ne kete piste.

Pas tij vjen polaku Kubica me BMW-Sauber, i ndjekur nga Heikki Kovalainen, Nick Haidffeld dhe surpriza e Monza-s, Vettel. Ne garen e neserme qe do te transmetohet direkt ne Top Channel, lufta do te jete e hapur pasi Hamilton e kryeson renditjen e pergjithshme me vetem 1 pike me shume se Massa.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Sportet e tjera » Singapor, Massa ne pole position
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020