http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si te dukem offline ne msn(dhe te flasesh) - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 6:28 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si te dukem offline ne msn(dhe te flasesh) - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » Si te dukem offline ne msn(dhe te flasesh)
Si te dukem offline ne msn(dhe te flasesh)
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 11:18 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si te dukem offline ne msn(dhe te flasesh)

te jesh offline dhe te flasesh!!

1. Se pari duhet qe t'a beni save kontakt listen e dikujt
2. duhet ta importoni at? ne akontin e msn tuaj
3. kushti eshte qe ajo kontaktliste te jete e madhe (psh. ti kete 500 emaila)
4. Pasi ta beni kete (normal qe sjav pranon te gjitha )
5. Duhet te shkoni edhe n? Hotmail dhe edhe aty ti regjistroni t? gjitha
Dhe nese gjithqka ka shkuar sipas planit ju mund te flisni me njerez nga pozita(e kornerit hehe..) offline

Edhe metoda tjeter me live messenger e cila ta mundeson me fol offline ose me i lan porosi....

Me respekt.
ιℓιяσѕ'нα?к


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » Si te dukem offline ne msn(dhe te flasesh)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020