http://www.bysantral.com/hacked.jpg MSN do te njohe edhe user-at e Yahoo! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
We, 12-August-20, 9:24 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main MSN do te njohe edhe user-at e Yahoo! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » MSN do te njohe edhe user-at e Yahoo!
MSN do te njohe edhe user-at e Yahoo!
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 12:04 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
MSN do te njohe edhe user-at e Yahoo!

Microsoft eshte larguar perfundimisht nga AOL per te nenshkruar nje marreveshje bashkepunimi me Yahoo!, marreveshje e cila do te beje te mundur kompatibilitetin e MSN Messenger dhe te Yahoo! Messenger.
Kjo marreveshje eshte e nje rendesie te vecante per vete faktin se bashkon dy grupet me te medha ne sektorin e software-it duke sjelle per rrjedhoje perdorimin e MSN edhe nga user-at e Yahoo


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » MSN do te njohe edhe user-at e Yahoo!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020